------------------------ مراحل ترجمه -----------------------

کلبه ترجمه ارائه دهنده خدمات نوین ترجمه تخصصی مقاله، کتاب و ترجمه فوری متون از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و بیش از 10 زبان زنده دیگر و همچنین امکان سفارش آنلاین ویراست علمی و ادبی،با هدف کاهش هزینه ها و البته ارتقای کیفیت از طریق دسترسی به منابع گسترده ایی از مترجمین، استانداردهای ترجمه و آزمون های آنلاین می باشد. خدمات ترجمه و تایپ در تمامی رشته ها و گرایش ها به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود.

راهنمای سفارش آنلاین: برای ثبت سفارش آنلاین، کافی ست فرم زیر را تکمیل و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید و بلافاصله سفارش خود ثبت نمایید تا در اسرع وقت پیش فاکتور ترجمه صادر شود، سپس با پرداخت وجه سفارش شما راس موعد مقرر برای شما ارسال خواهد شد. هم اکنون آنلاینیم!

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD
  • توضیحات تکمیلی

    توضیحات تکمیلی خود را درباره این سفارش یادداشت کنید
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ترجمه مقاله:  تیم ترجمه مقاله و مدیریتی ویژه، شما را با چند کلیک به بهترین ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی (و سایر زبان ها) برای تامین مطالب پایان نامه، پروژه دانشگاهی یا سازمانی می رساند. برای ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی  (و سایر زبان ها) ویژه چاپ مقاله در مجله ISI و IEEE و … نیز با تاکید بر سابقه مترجمین در موسسه آموزشی کلبه زبان، رشته و دیتا ماینینگ مترجمین اقدام به انتخاب مترجمین ویژه نمودیم تا بهترین کیفیت ترجمه مقاله به دست شما برسد.

ترجمه فوری: روزانه حدود 9000 کلمه در کلبه زبان ترجمه می شود. ترجمه فوری را در هر زمانیکه بخواهید، برایتان آماده میکنیم. اگر مقاله ایی دارید که فورا باید ترجمه و در مجله ایی سابمیت یا در کلاس ارائه نمایید و زمان برایتان بسیار حیاتی است، کلبه ترجمه میتواند گزینه مطلوبی برای ترجمه فوری باشد، چون همیشه با وسواس به زمان تحویل می نگرد و با برنامه ریزی های خاص و استفاده از مترجم های فوری امکان تاخیر را به کمترین حد ممکن رسانده است.

ترجمه تخصصی: تضمین تخصصی بودن ترجمه ها را با برگزاری آزمون آنلاین تخصصی مبتنی بر رشته، دسته بندی مترجمین، پایش دائمی ترجمه تخصصی توسط تیم بازبینی، بررسی نظرات تک تک کاربران، امتیاز دهی مترجمین متخصص و از همه مهمتر ارجاع تخصصی ترجمه ها به مترجم متخصص در همان رشته، فراهم نمودیم.

ترجمه کتاب: برای کنترل دغدغه کیفیت ترجمه کتاب، به شما قبل از پرداخت، چندین نمونه ترجمه رایگان از کتابتان، هدیه داده می شود تا به راحتی بتوانید بهترین مترجم ممکن را برای ترجمه کتاب خودتان انتخاب نمایید. اگر به دنبال سرعتی بی نظیر برای ترجمه کتاب خودتان هستید میتوانید درخواست کنید دو یا سه و یا حتی چهار مترجم به صورت همزمان ترجمه کتاب شما را شروع کنند و اگر میخواهید به صورت اقساط پرداخت کنید، امور مالی برایتان پیش نهاد های جذابی برای ترجمه کتاب شما خواهد داشت.