تاریخ شروع

۹:۰۰ ب٫ظ

پنجشنبه, مرداد ۳, ۱۳۹۸

access_time
تاریخ پایان

۹:۰۰ ب٫ظ

شنبه, خرداد ۴, ۱۳۹۸

access_time
آدرس

موسسه آموزشی کلبه زبان

location_on

درباره دوره

زبان انگلیسی از جمله دروسی است که یادگیری آن نه تنها برای کسب رتبه ی بهتر در دانشگاه بلکه حتی در زندگی روزمره و عادی هم کاربرد دارد.
اما با این وجود برای بسیاری از ماها مانند پاشنه ی آشیلی می ماند که مدام از آن ضربه می بینیم، شاید به دلیل پراکنده بودن و نیاز به تمرین مداوم است که احساس می کنیم که استعداد چندانی در این مورد نداریم.
شاید برای یادگیری زبان راه های متعددی را امتحان کرده باشید از رفتن به کلاس های آموزشی تا خواندن کتب مختلف اما ما قصد داریم که با کمک تلفن همراه و فضای مجازی کلاس آموزشی مناسبی را برای شما ایجاد کنیم.

اهداف یادگیری

نحوه تدریس در دوره های آموزش زبان انگلیسی با فیلم به سه مرحله تقسیم بندی می شود، به نحوی که در مرحله اول و قبل از شروع فیلم جزوات منحصر بفرد مربوط به برخی از اصطلاحات کاربردی فیلم به زبان آموزان داده می شود، سپس بحث و گفتگو و تحلیل متناسب با تم فیلم صورت می پذیرد و زبان آموزان با ژانر و شخصیت های اصلی فیلم آشنا می شوند. در مرحله دوم و در حین زمان اکران فیلم زبان آموزان به سئوالات و تست های متنوع در ارتباط با درک خود از داستان فیلم پاسخ می دهند و در مرحله سوم به فعالیت های پس از تماشای فیلم پرداخته می شود که زبان آموزان به تحلیل و بحث و گفتگوی آزاد و نتیجه گیری می پردازند.

  • افزایش خارق العاده مهارت های گفتاری و شنیداری در زبان انگلیسی.
  • یادگیری اصطلاحات رایج در مکالمات محاوره ای به زبان انگلیسی.
  • آشنایی با لهجه و تلفظ صحیح کلمات در زبان انگلیسی.
  • افزایش دامنه واژگان انگلیسی به منظور کاربرد صحیح آنها در جملات.
  • کسب توانایی بسیار بالا در درک فیلم بدون نیاز به زیرنویس.