معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های آمادگی آزمون آیلتس کالینز Collins از منابع معروف و پرکاربرد در آمادگی این آزمون در هر چهار مهارت اصلی speaking، listening، writing و reading به شمار می‌روند. در هرکدام از این کتاب‌ها در 12 درس به آماده‌سازی زبان‌آموز برای امتحان آیلتس پرداخته می‌شود. اگر مهارت رایتینگ مانعی در جهت کسب نمره‌ی موردنیاز شما در آزمون آیلتس می‌باشد، کتاب Collins Writing for IELTS می‌تواند شمارا در این زمینه یاری دهد.

کتاب رایتینگ کالینز قدم‌به‌قدم شمارا با نحوه صحیح رایتینگ نویسی آشنا می‌کند و می‌توانید اطمینان داشته باشید که چیزی از قلم نمی‌افتد.
همچنین این کتاب شمارا با نگارش رایتینگ تسک یک آیلتس آکادمیک آشنا می‌کند. پس از مطالعه این کتاب یاد خواهید گرفت که چگونه رایتینگی مناسب در مورد چارت‌ها، جدول‌ها، نمودارهایی میله ایی و …. بنویسید. لغات موردنیاز، گرامر مناسب جمله نویسی های مقایسه ایی و … همه در این کتاب پوشش داده‌شده‌اند و نکات کلیدی نیز در حاشیه صفحات موجود هستند.

درنهایت، این کتاب برای یادگیری کسانی که نمره‌ی آن‌ها در حد ۵ و یا ۵/۵ بو ده و برای نمره‌ی ۶ و یا بالاتر هدف‌گذاری کرده مناسب و ایدئال می‌باشد.

شاخصه های این کتاب

کتاب حاضر جهت آمادگي زبان آموزان در آزمون IELTS در سطح B1 و بخش writing مي باشد. اين کتاب در 12 درس که 11 درس اول مراحل اصلي در حوزه writing و استراتژي هاي مربوط به کسب نمره بالا در آزمون را تحت پوشش قرار داده و بخش آخر دو نمونه task در اين زمينه ارائه مي کند.

بخش مربوط به Exam tips در هر بخش بر نکات کليدي و تکنيک هاي ضروري آزمون تاکيد دارد. هر درس در اين مجموعه شامل سه بخش مي شود که در بخش اول به معرفي عبارات و واژگان آکادميک، در بخش دوم فعاليت ها و دستورالعمل هاي گام به گام با تمرکز بر عبارات مفيد و نکات گرامري و در بخش نهايي سوالاتي در زمينه writing مطابق با قالب اصلي آزمون همراه با کليد سوالات ارائه مي شود.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
28,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب Collins English for Exams Writing for IELTS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.