معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های آمادگی آزمون آیلتس کالینز Collins از منابع معروف و پرکاربرد در آمادگی این آزمون در هر چهار مهارت اصلی speaking، listening، writing و reading به شمار می‌روند. در هرکدام از این کتاب‌ها در 12 درس به آماده‌سازی زبان‌آموز برای امتحان آیلتس پرداخته می‌شود. اگر مهارت رایتینگ مانعی در جهت کسب نمره‌ی موردنیاز شما در آزمون آیلتس می‌باشد، کتاب Collins Listening for IELTS می‌تواند شمارا در این زمینه یاری دهد.

کتاب Collins Listening for IELTS برای تقویت مهارت شنیداری آزمون آیلتس زبان آموزانی نوشته شده است که در حد نمره 5 تا 5.5 هستند و قصد کسب نمره 6 به بالا در مهارت Listening را دارند. روش ساختار یافته آن به همراه پاسخ های کامل می تواند این کتاب را به یک منبع خودآموز تبدیل کند. کتاب مشتمل بر 12 درس می باشد که هر درس به موضوع خاصی تمرکز می نماید که ممکن است در آزمون آیلتس مورد سوال قرار گیرد و سبب افزایش دایره لغات زبان آموز در این زمینه ها خواهد شد. همچنین هر درس دارای سه بخش می باشد.

در بخش اول به معرفي عبارات و واژگان آکادميک و topic-based، در بخش دوم فعاليت ها و دستورالعمل هاي گام به گام و استراتژي هاي test-taking پرداخته شده و در بخش نهايي سوالاتي در زمينه listening مطابق با قالب اصلي آزمون همراه با کليد سوالات ارائه مي شود.

شاخصه های این کتاب

این کتاب که توسط انتشارات موفق و مشهور Collins برای مهارت لیسنینگ آیلتس منتشر شده مناسب زبا‌ن‌آموزانی است که نمره 5 یا 5.5 لیسنینگ را دارا هستند ولی قصد دارند به نمرات بالای ۶ (معادل سطح B1 و بالاتر مطابق استاندارد اروپایی CEFR) دست یابند. مطالب این کتاب برای متقاضیان هر دو نوع ماژول آکادمیک و جنرال آیلتس مناسب است.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
28,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب Collins English for Exams Listening for IELTS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.