در این دوره چه آموزش داده می شود؟

بهبود بهره وری خود را، انجام کارها، و پیدا کردن زمان بیشتری برای آنچه مهم است با راهنمایی مدیریت زمان. موسسه آموزشی کلبه زبان اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان با کیفیت بالا و اساتید مجرب مینماید. این دوره ها به کودکان کمک میکند تا دانش زبان انگلیسی خود را به سطح بسیاری خوبی ارتقا دهند.

اهداف آموزش

این دوره شامل 7 کتاب می باشد و زبان آموزان این دوره عمدتا سال های نهایی ابتدایی و سال های اولیه دوره راهنمایی را می گذرانند. در این دوره ها, زبان آموزان خواهند توانست نوشتار خوبی را داشته باشند. از دیگر نقاط قوت این سری می توان به منابع کمک آموزشی نظیر کتاب معلم, فیلم, پوستر, سی دی, کتاب داستان با عکس های بزرگ اشاره نمود.

کلبه زبان پیشرو در انتخاب کتاب هایی با امکانات بیشتر و روش های نوین می باشد و برای این سطح از کودکان کتاب های Backpack را معرفی کرده است.  این کتاب ها مبتنی بر روش ارتباط و چهار مهارت (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن) با تمرکز بر قواعد دستوری و لغات می باشد

پیش نیاز های این دوره آموزشی

کتاب مورد استفاده : Backpack

نویسندگان :  Joan Saslow, Allen Ascher

انتشارات : Longman

گروه سنی : گروه سنی 7 تا 12 سال می توانند دراین دوره شرکت نموده و با استفاده ازکتاب, کارت های مصور و آهنگ و فیلم شروع به یادگیری زبان انگلیسی نمایند.

مشاهده بیشتر

قیمت 465,000 تومان

0 دیدگاه 1207 بازدید

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
465,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره های ترمیک سطح کودکان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.