معرفی کتاب

یکی از بی نظیرترین و مطرح ترین و محبوب ترین کتابهای آموزش زبان انگلیسی در ردههای سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در ایران و جهان میتوان به کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) اشاره کرد.

این کتاب ها توسط مولفانی همچون Joan Saslow, Allen Ascher (آلن آشر) (جوان ساسلو) تدوین و توسط انتشارات بین المللی و مطرح لانگمن (پیرسون) به چاپ رسیده است.

کتاب های تاپ ناچ برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار جذاب میباشند و زبان آموز با مسایلی سرگرم کننده و خارق العاده و با استفاده از ایجاد فضای امن زبان انگلیسی را فرا میگیرد.

هر 2 مولف این کتاب جز اساتید به نام و مطرح دانشگاه نیویورک میباشند. مجموعه کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) 4 مهارت (اسپیکینگ) Speaking، (لیسینینگ) Listening ،)رایتینگ)Writing , Reading (ردینگ) را به صورت پله ی آموزش می دهد.

بیش از 90 درصد اساتید آموزش زبان انگلیسی در جهان اذعان داشته اند که بیش از 4 میلیون نفر در جهان توسط کتاب های تاپ ناچ زبان انگلیسی را فرا گرفته اند.

یادگیری این کتاب به گونه ی طراحی شده است که مستلزم آموزش در آموزشگاه ها توسط اساتید مجرب میباشد. کتاب های تاپ ناچ (Top Notch) در سال 1385 شمسی توسط انتشارات پیرسون به بازار های جهانی عرضه شد.

شاخصه های این کتاب

از موضوعات بارز کتاب Summit 1A می توان به موارد زیر اشاره کرد

مطالبی درباره آرزوها، رویاها و اهداف بزرگ در زندگی واقعی
مطالبی درباره شخصیت و مسئولیت پذیری
مطالب و مباحثی درباره ترس ها، سختی ها و مشکلات زندگی انسان و قهرمانی
مطالب و مباحثی درباره کنارآمدن و تعامل برقرار کردن با دیگران
مطالب و مباحثی درباره شوخ طبعی و روحیات انسان

مشاهده بیشتر

قیمت 90,000 تومان

0 دیدگاه 1153 بازدید

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
90,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب SUMMIT 1A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.