معرفی کتاب

کتاب Collins Grammar for IELTS

آزمون IELTS از آزمون های معتبر و پیشرو زبان انگلیسی می باشد که امروزه مورد ارزیابی بسیاری از دانشگاه ها و موسسات همچنین برای مهاجرت می باشد که توسط ۶۰۰۰ نهاد و ۱۳۵ کشور دنیا به رسمیت شناخته می شود با کتاب Collins Grammar for IELTS می توانید دستور زبان خود برای کسب نمره مورد نیاز در آزمون آیلتس بهبود ببخشید.Grammar for IELTS یک کتاب خودآموز برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون IELTS را دارند کسانی که با گذراندن دوره کتاب های نامبرده و شرکت در آزمون IELTS علاوه بر کسب نمره قابل قبول قادر به برقراری ارتباط موثر در دانشگاه ها وسایر موسسات می گردند.کتابی که در دسترس است به عنوان یک منبع ایده آل برای زبان آموزان جهت کسب نمره ۶ و بالاتر می باشد.(سطح B1 در استاندارد CEF و بالاتر)

کتاب در ۲۰ بخش ۴ صفحه ای ، اساسی ترین بخش های دستور زبان را به همراه تمرین های مشابه و مطابق با آزمون IELTS ارائه داده است، استراتژی های تمرین بصورتی است که به توسعه مهارت تست زدن و درک دستور زبان برای آزمون به دانش آموزان کمک نماید. در پایان هر بخش آزمون تمرینی طراحی شده تا شما را با سوالات آزمون آشنا سازد همچنین یک حلقه CD حاوی فایل صوتی شنیداری مطابق با متون داخل کتاب موجود است که نحوه استفاده دستور زبان در گفتار را به خوبی آموزش می دهد.
از ویژگی های کتاب های Collins English for Exams می توان به موارد زیر اشاره نمود:

برنامه ریزی منظم برای دانش آموزان و کسب نمره بالا در آزمون IELTS که آنها را قادر به راهیابی به دانشگاهها و موسسات انگلیسی زبان می نماید.
با ارائه تمرین های آزمون معتبر یک آزمون کامل را ارائه می دهد.
توسعه مهارت های دانش واژگان مطابق با قالب آزمون IELTS.

شاخصه های این کتاب

در این کتاب درس به درس با نکات گرامری مورد نیاز در آزمون آیلتس آشنا می شوید. تمرین های انتهای هر واحد به شما اجازه می دهد تا با سوالات آزمون آشنا شوید. CD صوتی حاوی متن برای تمرین لیسنینگ و همچنین پاسخ های مدل به شما نشان می دهد که چگونه از ساختارهای گرامری خاص در آزمون اسپیکینگ آیلتس استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
42,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب Collins Grammar for IELTS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.