در این دوره چه آموزش داده می شود؟

موسسه آموزشی کلبه زبان اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه خردسال با کیفیت بالا و اساتید مجرب مینماید. این دوره ها به کودکان کمک میکند تا دانش زبان انگلیسی خود را به سطح بسیاری خوبی ارتقا دهند.

اهداف آموزش

در تهیه این مجموعه علاوه بر کارشناسان و اساتید زبان، روانشناسان کودک نیز همکاری نموده اند. این دوره شامل 3 کتاب می باشد. از دیگر نقاط قوت این سری می توان به منابع کمک آموزشی نظیر کتاب معلم, عروسک, کارتون, پوستر, سی دی, کتاب داستان با عکس های بزرگ اشاره نمود. کودکان زبان انگلیسی را با کتاب پاکتس در غالب آهنگ و شعر, مکالمه, کاردستی و فیلم فرا می گیرند. این موضوع موجب می گردد که آموزش شکل بازی به خود بگیرد و جذابیت آن دو چندان شود.

ناشرین مختلف بین المللی هر ساله با توجه به اهمیت فراگیری زبان از سنین خردسالی , به چاپ کتاب های آموزشی گوناگون برای خردسالان اقدام می کنند. یکی از کارآمدترین کتاب ها , سری پاکتس می باشد. بعد از موفقیت نسخه اول این مجموعه , ناشر نسخه دوم آن را با امکانات بیشتر و روش های نوین منتشر نمود.

پیش نیاز های این دوره آموزشی

کتاب مورد استفاده : Pockets

نویسندگان :  Mario Herrera ,  Barbara Hojel

انتشارات : Longman

گروه سنی : گروه سنی 3 تا 7 سال می توانند دراین دوره شرکت نموده و با استفاده ازکتاب, کارت های مصور و آهنگ و فیلم شروع به یادگیری زبان انگلیسی نمایند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
465,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره های ترمیک سطح خردسال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.