در این دوره چه آموزش داده می شود؟

آموزش زبان کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

برای بالا بردن بهره آموزشی در این سنین موارد مهمی وجود دارد که می‌بایست در هنگام اقدام به شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان، توسط والدین مورد بررسی قرار بگیرد.

اولین گام‌ها در آموزش زبان کودکان، گام‌هایی هستند که باید مستحکم، درست و طبق اصول علمی و تخصصی برداشته شود.

توجه به این نکته اهمیت بالایی دارد که یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در کنار تمام این اصول باید همراه با سرگرمی باشد، به نحوی که کودکان و خردسالان مشتاق به ادامه دادن این مسیر باشد و میل ادامه یادگیری در او ایجاد شود.

اهداف آموزش

روند یادگیری در کلاس‌ زبان کودکان کلبه زبان مطابق با استانداردهای بین‌المللی پیش خواهد رفت. در این دوره زبان‌آموزان پس از آشنایی با کاربرد زبان انگلیسی در موقعیت‌های مختلف به سراغ یادگیری لغات پرکاربرد برای یک رابطه اجتماعی روزانه می‌روند.

لاش کرده‌ایم تا همراه با اساتید مجرب و استفاده از بهترین روش‌های آموزش در سرگرمی‌های مختص به این رده سنی، مسبب پیشرفت زبان‌آموزان شویم.

یکی از اولویت‌های مهم برای ما در آموزش زبان کودکان، این است که زبان‌آموز باید با علاقه در کلاس درس حاضر شود.

پیش نیاز های این دوره آموزشی

بخش عمده‌ای از آموزش زبان انگلیسی به کودکان در کلبه زبان همراه با داستان و روایت‌گری به صورت شعر و بازی است، به نحوی که برای بالا بردن ارتباط بین این رده سنی و کلاس، در کتاب‌ منتخب از چهار شخصیت اصلی و داستانی استفاده شده است که این چهار شخصیت خود مسبب بروز اتفاقات جذابی برای کودکان می‌شوند.

در کلاس های زبان کودکان کلبه زبان تلاش شده تا مباحث آموزش داده شده بخش عمده‌ای از مطالب مورد نظر مدارس را پوشش دهد تا حضور کودکان در این دوره باعث آسیب به روند یادگیری آنها در مدارس نشود.

زبان انگلیسی به‌صورت کلی شامل چهار مهارت اصلی است که یادگیری این چهار مهارت برای رده سنی کودک و نوجوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در دوره زبان کودکان تلاش شده است که تا به‌طور همزمان و متوازن بر روی هر چهار مهارت اصلی یعنی مکالمه، مهارت نوشتن، مهارت خواندن و دستور زبان کار و تمرین صورت بگیرد.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
495,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کودک دو زبانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.