معرفی کتاب

مجموعه کتاب های Backpack نوشته Mario Herrera از اساتید شناخته شده آموزش زبان انگلیسی به ویژه رده سنی کودکان و نوجوانان است که با همکاری Diane Pinkley به نگارش در آمده است.چهارمین سطح مجموعه نامبرده کتاب Backpack 3 می باشد.

سری کتاب های Backpack در ۷ سطح از دوره مبتدی تا سطح متوسط به پیشرفته (CEF A1 – B1) ویژه نوجوانان طراحی گردیده است و جزو موفق ترین دوره های آموزشی این رده سنی می باشد. مجموعه مذکور با برنامه های ارتباطی و مکالمات بر پایه محتویات گردش-متقابل (Cross-Circular ) و ابزارهای موجود که شامل تمرینات داخل کتاب می باشد سعی در آموزش دارد.

کتابهای Backpack- – Second Edition با اضافه شدن جلوه های دیداری و متون جذاب و نوجوان-پسند زبان آموزان را تشویق و ترغیب به آموزش می نماید. کتاب نامبرده شامل محتویاتی نظیر :ترانه، سرود، برچسب کودکان، بازی، داستان و تمرینات متعدد می باشد.

ویرایش دوم مجموعه توسط انتشارات Pearson Longman ارائه شده و شامل ویژگی های جدیدی نظیر:

با تمرین های ارتباطی جمعی سعی در آموزش به زبان آموزان را دارد.
ترکیب تمرین های متعدد و مفاهیم قدرتمندتر در کتاب دانش آموزان.
تمرکز بیشتر بر روی مهارت های دستور زبان و نوشتاری.
صدا و آواهای ( ترانه و سرود و …) جدید جهت هجی کردن صحیح در کتاب دانش آموزان و کتاب کار.
بخش دستور زبان و نوشتاری در دروس و بخش های کتاب دانش آموزان.

شاخصه های این کتاب

زبان آموزی در دوره کودکی بیشترین تاثیر را بر آینده فرد می گذارد، چرا که میزان یادگیری در این دوره بسیار زیاد است. اما این دوره از سن انسان حساسیت های خاص خود را دارد و شیطنت نمی گذارد آموزش کامل صورت بگیرد.
مجموعه backpack در هفت سطح (starter-6) یکی از بهترین مجموعه ها برای این رده سنی است که با استفاده از آهنگ های جذاب و ویدئوهای شاد یادگیری انگلیسی را برای زبان آموز جذاب می کند. مجموعه حاضر مکالمه محور(communicative base) و بر اساس CLIL است این ویژگی باعث افزایش دانش عمومی زبان آموز و یادگیری درس هایی مانند علوم و ریاضی به زبان انگلیسی می شود.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
215,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب Backpack 3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.