معرفی موسسه آموزشی کلبه زبان یزد

موسسه آموزشی کلبه زبان یزد دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش دوره های مهارت آموزی زبان انگلیسی را از سال 1396برگزار می نماید. ما در اینجا شما را با دنیای شگفت انگیز آموزش همراهی می کنیم. با آگاهی از اینکه هر فردی هدف ویژه ای از یادگیری زبان دارد، ما در اینجا برای یکایک شما عزیزان برنامه ریزی خاصی انجام داده و دوره ی آموزشی متناسب با نیازتان را پیشنهاد می دهیم.

ما که هستیم

موسسه آموزشی کلبه زبان مفتخر است که خدمت رسان شما بزرگواران باشد تا بتواند نیاز های شما را در زمینه یادگیری زبان مورد علاقه تان پاسخ گو باشد.
ساعت کار موسسه از ساعت 8 الی 13 و عصر ها از ساعت 17 الی 22 می باشد.

با دارا بودن اساتید مجرب در آموزش و با استفاده از جدیدترین کتاب های روزِ دنیا از انتشارات دانشگاه آکسفورد و کمبریج انگلستان، دوره هایی جدید، جذاب و بی نظیر را برایتان برگزار می کنیم.

با حضور در کلاسهای ما با دنیایی جدید از آموزش و خلاقیت روبرو می شوید. کارکنان ما در بخش های مختلف اداری و مدرسینِ گرامی خود را متعهد به ایجاد فضایی پرانرژی توام با برنامه ریزی منظم برای شما می دانند تا ساعاتی را که در اینجا سپری می نمایید پربار و خاطره انگیز باشد.

دوره های متنوعِ ما در هر ماه در حال برگزاریست. همین امروز با ما تماس بگیرید تا مسیر رسیدن به موفقیت های بزرگ را برایتان کوتاهتر کنیم!

تماس با ما

دوره های آموزشی موسسه آموزشی کلبه زبان

دوره های آموزشی این مرکز به شرح زیر است :
دوره های ترمیک ویژه خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
دوره های کودک دو زبانه
دوره های مکالمه با روش شگفت انگیز ECS
دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتر (MSRT,EPT)

کارگاه های ویژه گرامر
دوره های ورک شاپ کنکور
دوره های تقویتی ویژه مدرسین به صورت خصوصی و نیمه خصوصی
دوره های آمادگی آزمون آیلتس، تافل و سایر آزمون های داخلی
دوره های خوشنویسی انگلیسی
دوره های فیلم به صورت حضوری و غیرحضوری(آنلاین)

و…

چرا کلبه زبان

از مزایای تحصیل در این مرکز می توان به ارائه مدرک معتبر در پایان هر دوره, ارائه به روزترین کتب و روش های آموزشی و بهره مندی از اساتید مجرب و جوان نام برد.

لازم به ذکر است که این مرکز دارای فروشگاه اینترنتی با نام “کلبه کتاب” به منظور دسترسی هر چه سریع تر زبان آموزان به کتاب می باشد.  علاوه بر کتاب, سایر محصولات آموزشی از جمله مقاله, مجله و آزمون های جامع انگلیسی در این فروشگاه اینترنتی عرضه می شوند.

مقداد یزدیان ( مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی پسرانه کلبه زبان )

نفیسه رفیعی (مدیریت آموزشگاه زبان های خارجی دخترانه کلبه زبان )

(035) 38276527 – 09135280257

کتب آموزشی ما

دوره ها و کتاب های ما